Global çapta en yüksek işlem hacmine sahip binance isimli kripto para borsası, çeşitli özellikleri sonucunda bu seviyeye çıkabilmiştir. Öncelikle en güvenilir borsa olduğu söylenebilir. Çalıştığı sistem altyapı şirketleri, anlaşmalı bankaları ve muhatap alınan şirketlere bakıldığında en güvenilir borsa olduğu görülebilir. Hakkında şikayet forumları ve twitter gibi önemli mecralarda aleyhte açıklamalar görülmemektedir. Binance global bölgesel pazarlarda da aktif olma amacıyla farklı küçük borsalar açma planını uygulamaktadır. Bu minvalde açılan bir borsa da Binance TR’dir

Türkiye Binans Üyelik

Binance TR özellikle kısa sürede yarattığı büyük etki ile bilinmektedir. Bu borsaya üye olmak isteyen birçok vatandaş tr binance üye olmak için çeşitli işlemler yapmaktadır. Üyelik aslında sanıldığı kadar zor değildir. Bazı borsalarda bu işlemler esnasında onlarca prosedür uygulanmaktadır. Binance Tr üyesi olmak için öncelikle internet sitesine girmek gerekir. İnternet sitesinde farklı renkte dikkat çeken bir üye ol butonu görülecektir. Bu buton yardımıyla onlarca avantajı olan bu borsaya üyelik işlemi başlatılabilir.

Öncelikle sürekli kullandığınız bir mail adresi ve şifre sisteme girilmelidir. O ekranın alt tarafında bulunan referans kodu kısmına çoğu forumda bulunan referans kodlarından herhangi biri yazılmalıdır. Bu kod ile referans kodu aldığınız kişiye, Binans yardımda bulunmuş olursunuz. Bu işlem sonrasında mail adresine gelecek olan kodun yazılacağı bir sayfa açılır. Buraya kısa kodu yazarak üyeliğin bir kısmını tamamlamış olursunuz. Üyelik işlemlerine devam etmek, aktif hesap sahibi olmak için farklı aşamalar vardır.

Binans Üyeliğini Aktive Etmek

Yüksek paraların döndüğü bu borsaya tamamen üye olup artık bir borsa işlemi yapmak için aktif üye olmak gerekir. Bunu yapmak için de iki aşamalı işlemler gerçekleşir. Öncelikle ad, soyad, telefon numarası ve adres bilgilerinin istendiği üyeliği tamamla kısmındaki bilgiler eksiksiz ve doğru şekilde yazılır.

Ardından Pasaport, ehliyet veya TC nüfus cüzdanından birinin kopyasını, yani fotoğrafını sisteme yüklemek gerekir. Bu işlemleri ekranda gösterildiği şekilde yaptıktan sonra aktif üye adayının yapması gerekenler sonlanır. Binance Tr çalışanları işlemlerin yoğunluğuna göre 1-2 saat içerisinde sizin aktif üye olup olamayacağınızı kararlaştırır. Eğer hesabınız aktif edilirse dilediğiniz gibi alım satım yapmaya başlayabilirsiniz.